Запрошуємо на перший за час великої війни Банківський форум

"Газпром" почне постачати газ в Україну з 12 жовтня

П'ятниця, 9 жовтня 2015, 17:31

Російський "Газпром" почне постачання природного газу в Україну з 12 жовтня.

Про це йдеться у повідомленні російської компанії.

"Щойно з НАК "Нафтогаз України" досягнуті домовленості, що в п'ятницю буде проведена передоплата за постачання газу в жовтні", - йдеться у повідомленні.

"Після надходження коштів на рахунок, з 10:00 12 жовтня "Газпром" почне постачання газу в Україну", - зазначили компанії.

Реклама:

У "Газпромі" також повідомили, що заявка на постачання у жовтні становила 2 млрд кубометрів газу.

Як повідомлялося, в п'ятницю, 25 вересня  РФ, ЄК і Україна погодили умови нового зимового пакета для України. Україна закупить в жовтні 2 млрд кубометрів газу для закачування в ПСГ.

Необхідні грошові кошти - орієнтовно 500 млн доларів будуть надані українським урядом "Нафтогазу", а "Нафтогаз" використає ці кошти для закупівлі газу в "Газпрому".

Російський уряд зобов'язується знизити ціну газу для України в четвертому кварталі 2015 року і в першому кварталі 2016 року до рівня, конкурентного з суміжними державами, шляхом зниження експортного мита.

Єврокомісія зобов'язується продовжувати зусилля із мобілізації необхідного фінансування від європейських і міжнародних фінансових інститутів для закупівлі газу впродовж зимового періоду.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: