Людина Кононенка увійшла до правління ОПЗ

Середа, 28 жовтня 2015, 19:09

У травні 2015 року наглядова рада Одеського припортового заводу призначила членом правління Ольгу Ткаченко, яку називають людиною близького до Ігоря Кононенка нардепа від БПП Олександра Грановського.

Про це у статті на "Українській правді" пише Андрій Самофалов.

"Співрозмовники УП приписують Кононенко особливу манеру - делегувати в держпідприємства людей, з якими немає прямого зв'язку. Зовсім інша історія з іншим нардепом від БПП - Олександром Грановським", - пише автор.

Він зазначає, що Грановський та Кононенко разом прийшли у Верховну Раду з Київради і зайняли сусідні крісла в залі парламенту.

За його словами, Грановський був молодшим партнером бізнесмена Андрія Адамовського по ТРЦ Sky Mall. "А у Адамовського дуже хороші відносини з Кононенко", - розповідає один з парламентарів.

"Грановський - це його (Кононенко) комерсант", - заявив інший депутат.

За даними автора, за останні півроку як мінімум дві людини з оточення Грановського стали працювати на державу.

"Перша - Ольга Ткаченко. До 22 червня вона була помічником Грановського у Верховній Раді, ще раніше - виконавчим директором компанії "Призма бета", керуючої Sky Mall", - йдеться в статті.

Восьмого травня наглядова рада Одеського припортового заводу призначила Ткаченко членом правління.

"Її вважають представником від БПП. Стежить, щоб не взяли зайвого", - говорить співрозмовник "УП".

Ткаченко в бесіді з "УП" сказала, що прийшла на завод щоб поліпшити його роботу, але оскільки підприємство готують до продажу, зараз її роль номінальна.

Кононенко на питання щодо ОПЗ відповів, що йому нічого не відомо про менеджера Грановського на підприємстві і переадресував питання до нього.

"У мене, не приховую, також наводили довідки щодо неї і я, звичайно ж, дав самі хороші рекомендації. Точно знаю, що ситуація з призначенням Ольги більш ніж рядова", - говорить Грановський. На уточнююче питання про те, хто просив його рекомендацій, нардеп не відповів.

"Приблизно в той же час інший знайомий Грановського - Костянтин Лікарчук - був призначений заступником Державної фіскальної служби, де відповідав за митницю. Колеги по парламенту розповідають, що Кононенко з літа нинішнього року впливає на ДФС і її рішення", - відзначає автор.

"Лікарчука запропонував Грановський на противагу прем'єру", - розповідає співрозмовник "УП".

"Кононенко - людина, до якої я ставлюся з великою повагою. Упевнений, є в оточенні Ігоря Віталійовича і ближчі люди, так що рівень близькості мені оцінити важко", - відповів Грановський на питання щодо своєї близькості до Кононенка.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!