ДФС затягує автоматичне відшкодування ПДВ - Європейська асоціація

Субота, 12 вересня 2015, 11:09

Державна фіскальна служба (ДФС) затягує автоматичне відшкодування компаніям податку на додану вартість (ПДВ).

Про це йдеться в повідомленні Європейської бізнес асоціації (ЄБА), пише "Інтерфакс-Україна".

"Протягом серпня 2015 Європейська бізнес асоціація отримала рекордну кількість скарг від компаній-членів (міжнародні компанії-лідери ринку країни, найбільші платники податків) про проблеми з відшкодуванням ПДВ", - повідомила ЄБА.

Як зазначають в асоціації, на тлі позитивних новин від Міністерства фінансів і масштабного обговорення проекту нової податкової реформи питання відшкодування ПДВ, на жаль, залишається поза увагою держави.

"Легальні компанії, повністю відповідають критеріям для автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ, які визначені Податковим кодексом, не отримують відшкодування", - йдеться в повідомленні.

За даними ЄБА, ДФС ініціює позапланову документальну перевірку компаній, які повинні автоматично отримувати повернення ПДВ.

"Позапланові перевірки - це час, і чималий. Доцільність податкових перевірок компаній, які повністю відповідають критеріям для відшкодування, є сумнівною і незрозумілою", - вважає ЄБА.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.