"Економічна правда" запрошує на конференцію "Відбудова України: чому не слід відкладати до перемоги"

Екс-компанія Яресько стала співвласником Rozetka.ua

Вівторок, 14 липня 2015, 09:03

Інвестиційна компанія Horizon Capital, один із лідерів ринку private equity в Україні, здійснила інвестицію в Rozetka.ua - найбільшу компанію на українському ринку інтернет-торгівлі.

Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус.

"Lenna Koszarny (засновник і головний виконавчий директор Horizon Capital Олена Кошарна) з Horizon Capital оголосила про нову інвестицію в Rozetka.ua", - повідомив він у своєму блозі в Twitter з інвестиційної конференції, організованої українським урядом у Вашингтоні в понеділок.

Інші деталі угоди поки невідомі.

Horizon Capital була заснована в 2006 році і управляє трьома фондами - Emerging Europe Growth Fund (EEGF), EEGF II і Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), сукупний капітал яких становить понад 600 млн доларів.

Кошти фондів інвестуються в компанії із середнім рівнем капіталізації та високим потенціалом зростання і прибутковості в Україні, Молдові та Білорусі. Екс-глава компанії Наталія Яресько з кінця 2014 року очолює Мінфін України.

Основним власником Rozetka.ua є її засновник і керівник Владислав Чечоткін.

Компанія починала з інтернет-торгівлі побутовою технікою та електроніки, де її частка оцінюється в 35%, проте в останні роки намагається боротися за лідерство у всіх основних сегментах інтернет-торгівлі.

Згідно з даними держреєстру, власником ТОВ "Розетка.Уа" (Київ) виступає "Теманія Ентерпрайзіз Лімітед" (Кіпр), а кінцевим бенефіціарним власником - В.Чечоткін.

Статутний капітал ТОВ - 1000 гривень. Чистий дохід компанії в 2013 році зріс в 4,1 разу - до 749,12 млн гривень, а чистий прибуток становив 1,06 млн гривень порівняно з чистим збитком 5,33 млн гривень роком раніше. Дані за 2014 рік поки відсутні.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: