Ахметова викинули з тендеру на ремонт державних шахт

П'ятниця, 5 червня 2015, 11:49

ДП "Селидіввугілля" 28 травня за результатами тендеру уклало низку угод з ТОВ "Красноармійський машинобудівний завод" на ремонт техніки на загальну суму 130,54 млн гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Замовлено ремонт гірничо-шахтного обладнання на чотирьох шахтах державного підприємства: "Росія" і "1-3 Новогродівська" (місто Новогродівка), "Україна" (місто Українськ) і "Курахівська" (місто Гірник).

Шахти знаходяться на контрольованій українськими військовими частині Донецької області, однак неподалік від лінії вогню. Шахта "Курахівська" знаходиться за 20 км від Мар’їнки, яка днями зазнала серйозних обстрілів.

Донецька компанія "Красноармійський машинобудівний завод" була заснована наприкінці 2012 року, її незмінним власником є Сергій Солоха.

Єдиним допущеним до участі конкурентом стало ТОВ "Альттранс". Фірму заснувала Ірина Андрійченко з Красноармійська, однак наразі вона переписана на Ігоря Кіктєва.

Вказаний вище Сергій Солоха з кінця 2010 року став директором ТОВ "Фортекс" - з того часу як його співвласниками були та сама Ірина Андрійченко та Сергій Андрійченко, і лишається ним досі, коли одноосібним власником лишився Сергій Андрійченко.

Окрім того у 2010-2011 роках Солоха був директором ТОВ "Донбаська збагачувальна компанія", коли її власником був Сергій Андрійченко. Пізніше збагачувальну компанію переписали на Солоху, а після нього - на саму Ірину Андрійченко. При цьому компанію перейменували у "Хата Магната".

Щодо Ігоря Кіктєва, на котрого зараз записаний "Альттранс", то він також відомий як менеджер Сергія Андрійченко - Кіктєв керує у якості директора його фірмою "Пріоритет+".

При цьому обидві фірми-конкурентки нинішніх торгів офіційно приписані за однією адресою в Красноармійську - по вулиці Добропільська, будинок 2.

Окрім вказаних двох фірм на тендер подавалися ще двоє учасників - ПАТ "Криворізький завод гірничого обладнання" і ТОВ "Компанія "Гірничі машини". Обидві ці компанії з нинішнього тендеру відхилили - вони не надали копії аналогічних договорів й в обох було по одній простроченій довідці.

Єдиним акціонером заводу у є кіпрська компанія "Ukrainian Machine Building Holding Limited" з групи Ріната Ахметова.

А друга фірма має таку ж назву, як машинобудівельний холдинг "Гірничі машини" Ахметова, і хоча офіційно належить панамському офшору "Севард трейдінг інк., директором ТОВ записана Юлія Рибалка, також відома як бухгалтер холдингу Ахметова й нині в звітності на SMIDA значиться контактною особою ПрАТ "НВК "Гірничі машини".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!