Мерило пояснила, чому пішла від Абромавичуса

Вівторок, 19 травня 2015, 09:56

Екс-радниця міністра економіки Айвараса Абромавичуса Яника Мерило підтвердила, що з квітня не є його радником, однак вона працює із іншими міністерствами.

Про це вона розповіла сайту "24".

"Я була радником на громадських засадах, тому не називала б мій відхід "відходом з уряду". Для мене уряд - це міністри і заступники міністрів, я була просто радником без будь-яких повноважень. Не думаю, що це знакова подія", - сказала Мерило.

Вона додала, що вже місяць не радить Абромавичусу, але натомість через ICT Competence Center працює з кількома міністерствами, допомагаючи у створенні електронного уряду.

Реклама:

"Мій відхід був пов'язаний з тим, що для досягнення мети - побудови електронного уряду, ефективніше працювати не з одним міністерством, у якого обмежені у цій сфері повноваження, а співпрацювати з усіма, у яких є інтерес створювати електронні послуги та рішення", - наголосила Мерило.

Вона також зазначила, що її настрої залишаються "позитивно бойовими", а відхід від порад міністру економіки лише позитивно вплинув на ініціативи щодо електронного уряду.

Нагадаємо, у понеділок стало відомо, що радниця міністра економіки Айвараса Абромавичуса естонка Яника Мерило пішла з цієї посади.

Як відомо, Мерило від січня працювала радницею Абромавічуса з інвестиційної діяльності та займалась запровадженням електронного урядування.

14 травня у Мінекономіки відбулось ще одне гучне звільнення: з міністерства пішов знаний економіст Саша Боровик, який мав бути призначеним заступником міністра, але так і не дочекався схвалення прем'єром Арсенієм Яценюком.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: