Оточення Януковича стягнуло з залізничників 400 тисяч

Середа, 8 квітня 2015, 09:06

ДП "Укрзалізничпостач" повинно заплатити ТОВ "Євроінвестстрой" 395 тисяч гривень за порушення зобов’язань по договору на постачання товарів.

Про це йдеться у рішенні Госпсуду Києва від 25 березня, пишуть "Наші гроші".

Йдеться про заборгованість по контракту 2013 року, пише видання.

"Тоді "Укрзалізничпостач" уклав з фірмою угоду на 5,7 мільйона гривень (допугодою збільшено до 6,39 мільйона гривень), замовлення постачальник виконав, однак залізничники оплатили його не в повній мірі. Через що утворилася заборгованість в 375 тисяч гривень, ще 20 тисяч гривень фірма нарахувала пені за порушення умов договору", - йдеться у повідомленні.

Представник "Укрзалізничпостачу" в ході суду визнав заборгованість, однак пеню вважав обрахованою неправильно, крім того просив зменшити розмір штрафних санкцій, посилаючись на скрутне матеріальне становище держпідприємства.

Однак суд вирішив позов "Євроінвестстроя" задовольнити в повній мірі: калькуляцію визнав правильною, а щодо зменшення штрафу зазначив, що фінансові проблеми "Укрзалізничпостачу" не звільняють його від виконання зобов’язань по договору.

Засновником донецького ТОВ "Євроінвестстрой" є компанія "Інтелект Ресорсез Лімітед" (Беліз), директором - Максим Наумов. Цю компанію пов’язують з оточенням Олександра Януковича.

Починаючи з 2009 року "Євроінвестстрой" виграв держпідрядів на суму 569,88 мільйона гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!