В Росії заарештували майно кондитерської фабрики Roshen

Вівторок, 28 квітня 2015, 19:01

24 квітня 2015 року Головне слідче управління Слідчого комітету Російської Федерації наклало арешт на майно, що належить на праві власності ВАТ "Ліпецька кондитерська фабрика "Рошен".

Про це йдеться у повідомленні компанії.

"Компанія звертає увагу на той факт, що загальна вартість майна, на  яке накладено арешт, сягає 2 млрд рублів, що абсолютно не є порівняним з попередньо висунутою податковою претензією в межах порушеної (показової) кримінальної справи у розмірі 180 млн рублів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, накладання арешту на майно позбавляє корпорацію розпоряджатись цим майном, згідно з Протоколом в період до 13 вересня 2015 року.

"Аналізуючи події, які відбуваються навколо російських активів корпорації, з впевненістю можна заявити, що російська сторона цілеспрямовано вживає усі можливі методи, які позбавляють компанію можливості здійснити продаж своїх активів в РФ", - повідомляє прес-служба.

"Компанія ROSHEN не має жодного наміру миритися з "басманним правосуддям" і буде оскаржувати прийняте рішення", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, 1 квітня "Ліпецька кондитерська фабрика "Рошен"  була заблокована співробітниками правоохоронних органів. Входи і виходи на підприємстві були перекриті співробітниками ОМОН.

Корпорація Roshen пізніше заявила, що фабрика була блокована в рамках проведення податкової перевірки і назвала дії силових структур неправомірними.

У свою чергу офіційний представник Слідчого комітету РФ Володимир Маркін повідомив, що обшук проводився в рамках справи про шахрайство на 180 млн рублів.

Корпорація Roshen, один з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні, включає київську, Маріупольська і Кременчуцька і дві вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбінат "Бершадьмолоко", Літинський племзавод, липецьку фабрику "Рошен" і клайпедську кондитерську фабрику (Литва).

Власником корпорації є президент України Петро Порошенко. У ході виборчої кампанії він обіцяв продати Roshen. Організацією продажу корпорації займається інвестиційна компанія Rothschild в консорціумі з українською інвестгрупою "Інвестиційний капітал Україна".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!