"МТС-Україна" підвищить тариф, якщо введуть обв'язкову ідентифікацію абонентів

Вівторок, 21 квітня 2015, 14:17

Оператор мобільного зв'язку компанія "МТС-Україна" прогнозує подорожчання вартості послуг операторів у разі введення обов'язкової ідентифікації абонентів.

Про це повідомила прес-служба "МТС-Україна".

"Близько 90% українських абонентів - це абоненти передоплати. Тому, якщо мова буде йти навіть про поетапну і поступову їх ідентифікацію, зробити це на практиці буде складно, довго і дорого. Мобільним операторам доведеться йти на додаткові - і чималі - витрати, пов'язані з укладенням та зберіганням договорів з абонентами, веденням і підтримкою відповідних баз даних, що неминуче позначиться на собівартості тарифів для абонентів", - зазначає прес-служба "МТС-Україна".

На думку оператора, персоналізація продажів позначиться не тільки на їх обсягах, але і на доступності послуг, оскільки особливий порядок реалізації SIM-карт виключить можливість вільного продажу стартових паркетів в неспеціалізованих торгових точках.

Для операторів це буде означати зміну системи дистрибуції, додаткові витрати, а для абонентів - додаткові незручності, особливо для жителів невеликих населених пунктів і сіл, де немає спеціалізованого роздробу.

Як повідомляло агентство, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації пропонує ввести обов'язкову реєстрацію абонентів телекомунікаційних послуг.

Українські новини

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!