Південно-Західна залізниця найняла охорону за 11 мільйонів

Вівторок, 24 березня 2015, 11:06

ДТГО "Південно-Західна залізниця" уклало угоду з ТОВ "ФПО" на послуги охорони об’єктів та територій відокремлених підрозділів пасажирської служби у березні-грудні 2015 року.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Вартість угоди становить 11,12 мільйона гривень.

Замовлено охорону вагонної дільниці, об’єктів та територій вокзалу станції Київ-Пасажирський, зупинкового пункту "Речовий ринок" на перегоні Хмельницький - Гречани станції Хмельницький парків відстою вагонних дільниць станцій Жмеринка і Хмельницький.

Донедавна фірма "ФПО" називалась "Форпост-Оберіг". І під цією назвою вона виграла аналогічний тендер ПЗЗ на початку 2014 року на суму 14,71 млн грн.

Фірму "Форпост-Оберіг" у жовтні 2010 року заснували Равіля Кузьміна і Валентина Гиря. З листопада 2012 року компанію переоформили на одесита Олександра Дунаєвського і Анатолія Пляченка.

На минулорічних тендерах "Форпост-Оберіг" вказував контактним телефон (044) 583-19-26, який також використовувало ПП "В.Р.", засноване фірмою "Пакт-3" Олени Гирі і Марини Кузьміної, дружиною Рафаеля Кузьміна, колишнього першого заступника голови Антимонопольного комітету, двоюрідного брата екс-заступника генпрокурора Ріната Кузьміна.

У 2014 році ПП "В.Р." було перейменоване на ПП "Бран ЛТД" і переоформлене на Олексія Тарасенка. "Пакт-3" тепер називається "Старк-Лімітед" і записане на Юрія Люшенка.

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ "Альфа-Щит" Геннадія і Жанети Половнікових.

За даними ВДЗ, компанія "ФПО" ("Форпост-Оберіг") виграє тендери на охорону регіональних залізниць з 2011 року. Відтоді з нею підписано договорів на суму 123,84 млн грн.

Нагадаємо, що між "Укрзалізницею" та керівництвом Південно-Західної залізниці триває конфлікт. 4 березня уряд відсторонив від виконання обов’язків директора ПЗЗ Олексія Кривопішина і закликав правоохоронців порушити проти нього кримінальну справу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!