Кримських бюджетників залишили без зарплат

Понеділок, 9 лютого 2015, 12:28

Обіцянки кримської влади виплатити до кінця нинішнього тижня зарплату працівникам бюджетної сфери виявилися порожніми словами.

Про це пишуть "Крим.Реалії".

Більшість з них, як і раніше, залишаються без заробітної плати. 

Як зізналися в бесіді виданню низка вчителів кримських шкіл, а також співробітників установ, підпорядкованих Міністерству культури Криму, досі їм не видали зарплату.

"Протягом усього тижня нас годували обіцянками, що зарплата буде нарахована на картку до кінця цього тижня, але досі немає ні копійки. Про причини затримки нам нічого не говорять", - розповіла вчителька однієї із сімферопольських шкіл. Вона припустила, що зарплату за січень тепер в кращому випадку виплатять до 15 лютого.

Нагадаємо, ще в середу, 4 лютого, на позачерговому засіданні президії "Державної ради" Криму самопроголошений міністр фінансів Володимир Левандовський заявляв, що республіканський бюджет володіє достатнім фінансовим ресурсом, а всі кошти на виплату зарплатні бюджетникам ще тиждень тому були перераховані в муніципальні відділи освіти.

"Проблема чисто технічного характеру. У деяких регіонах фахівці не зовсім належного рівня, там намагаємося допомогти", - пояснив тоді міністр.

У свою чергу, голова "Держради" Володимир Константинов доручив до кінця тижня владнати всі технічні труднощі з нарахуванням зарплат.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!