Держава заплатить 18 мільйонів за техніку у зруйнованому аеропорту Донецька

Понеділок, 9 лютого 2015, 09:02

Суд стягнув з ДП "Дирекція з капітального будівництва і реконструкції Міжнародного аеропорту "Донецьк" на користь Впроваджувально-виробничого ТОВ "ВАТЕК" заборгованість у розмірі 17,91 млн грн.

Про це свідчить рішення Господарського суду Запорізької області від 25 грудня 2014 року, пишуть "Наші гроші".

У серпні 2011 року Дирекція з капітального будівництва і реконструкції донецького аеропорту за кошти з держбюджету закупила у ТОВ "ВАТЕК" аеродромну техніку (вантажно-розвантажувальну, технологічно-обслуговуючу, транспортувальну).

 Закупівля була проведена в рамках підготовки до Євро-2012 за неконкурентною процедурою "в одного учасника".

У 2012 році фірма поставила в аеропорт машини вартістю 85,01 млн грн. Дирекція з капітального будівництва і реконструкції оплатила поставку частково, перерахувавши ТОВ "ВАТЕК" 67,09 млн грн.

У вересні 2014 року фірма звернулася до Дирекції з вимогою сплатити решту суми – 17,91 млн грн. Однак цей борг на час розгляду справи погашений не був.

Ні представники Дирекції з капітального будівництва і реконструкції Міжнародного аеропорту "Донецьк", ні представники Нацагентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу на засідання суду не з’явилися.

Нагадаємо, Міжнародний аеропорт "Донецьк" імені Сергія Прокоф’єва припинив обслуговування рейсів 26 травня 2014 року через атаки бойовиків терористичної організації "ДНР". У ході бойових дій між українською армією і бойовиками у січні 2015 року аеропорт був практично повністю зруйнований.

Засновниками ВВ ТОВ "ВАТЕК" є Юрій Власенко і Катерина Зарембо. Протягом 2008-2014 рр. ця фірма отримала державні підряди на суму 181,29 млн грн.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!