Звільнений Ісаєнко позаторік задекларував понад 20 мільйонів доходу

Вівторок, 3 лютого 2015, 14:01

Колишній заступник міністра регіонального розвитку Дмитро Ісаєнко у 2013 році задекларував понад 20 мільйонів гривень доходу.

Про це йдеться у сюжеті Дмитра Гнапа для "Слідство.Інфо".

В офіційній біографії Ісаєнка сказано, що він все життя працював службовцем та чиновником - жодного дня в бізнесі.

Тому для журналістів сюрпризом стала декларація чиновника про доходи за 2013 рік, у якій Ісаєнко вказав фантастичну як для службовця суму доходів - 20,49 млн гривень, пише видання.

Окрім того, журналіст з’ясував, що Ісаєнко живе у маєтку у престижному селищі Козин, що в 25 км від Києва.

Як свідчать дані Держреєстру речових прав на майно, садибу і земельну ділянку у більш ніж півгектара зареєстровано на Ісаєнко Наталію Дмитрівну. Очевидно, це донька екс-чиновника.

За даними автора, з великими грошима Ісаєнко почав мати справу ще понад 10 років тому, коли він працював на посаді начальника Центрального спеціалізованого будівельного управління Міноборони. Всі військові забудови та розпродажі військового майна роками проходили через руки Ісаєнка.

З іменем Ісаєнка пов’язані, зокрема, оборудки, які провело підпорядковане йому ДП "Ліси оборони".

Так, у 2005 році ДП "Ліси оборони" купило у фірми дружини Ісаєнка АТ "НВК "Будівельний капітал" 2911 сталевих ванн для військових на 925 тис грн. Але військова прокуратура вказаних ванн не знайшла і це стало приводом для порушення кримінально справи.

Ще одна оборудка пов’язана з будівництвом житла для військовослужбовців у м. Решетилівка (Полтавська обл.).

Для цього ДП "Ліси оборони" в особі директора Андрія Зернова уклало угоду з ПП "Квант", засновником якого був сам Зернов. Держпідприємство перерахувало "Кванту" 1,91 млн грн., а той найняв субпідрядника - вже згадане АТ "Будівельний капітал".

Варто зауважити, що співзасновником цієї компанії була також Наталія Зернова, дружина Андрія Зернова. Коли житло нарешті побудували, військовим воно так і не дісталося. Багатоквартирний будинок продали фірмі "Теплобуд", власником якої була Наталія Зернова.

Нагадаємо, 13 січня цього року група народних депутатів змусила Дмитра Ісаєнка відмовитися від статусу учасника бойових дій. На наступний день чиновник був звільнений з посади заступника міністра регіонального розвитку через неправомірне отримання ним статусу учасника АТО.

Наші гроші

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!