Яценюк вважає, що корупцію в енергетиці вдалося подолати

Четвер, 8 січня 2015, 16:18

Українській владі вдалося досягти успіху в боротьбі з корупцією в енергетичній сфері.

Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на спільній з канцлером Німеччини Ангелою Меркель прес-конференції в Берліні в четвер, передає "Інтерфакс-Україна".

"Хотів би відзначити, де ми були успішними: ми досягли успіху у подоланні корупції в енергетичній сфері. У нас більше немає мільярдів доларів, які витікали в кишені українських олігархів. Сьогодні Україна на прозорих і європейських умовах купує газ за відкритими контрактами у німецьких компаній і європейських компаній", - сказав Яценюк.

Прем'єр-міністр України акцентував увагу на важливості підписання контрактів про постачання природного газу з ЄС в контексті заміщення російського газу.

"Хотів би відзначити, що разом з Німеччиною, при персональній допомозі канцлера Німеччини, нами було підписано тристоронню угоду про тимчасові постачання природного газу та також нами була здійснена заміна природного газу, який ми купували в Російській Федерації на природний газ, який ми тепер отримуємо від країн-членів Європейського Союзу, в тому числі і з Німеччини", - констатував Яценюк.

Також Яценюк зазначив боротьбу влади з впливовими бізнес-групами, які можуть мати вплив на українську політику.

Крім цього прем'єр України зазначив, що керівництву держави вдалося в 2014 році "втримати ситуацію" в країні.

"Утримали ситуацію незважаючи на те, що Україна перебуває у стані війни, в стані неоголошеної війни, яка була розпочата Російською Федерацією. Ми пройшли демократичні парламентські вибори, ми пройшли демократичні президентські вибори, сформували коаліцію, коаліція налічує конституційну більшість", - нагадав він.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.