Запрошуємо на перший за час великої війни Банківський форум

Найбільший чеський виробник клапанів повертається в Україну

Неділя, 25 січня 2015, 12:36

Компанія ABO valve - найбільший чеський виробник поворотних клапанів - вирішив поновити свою діяльність в Україні.

Про це пише DW.

Чеська ABO valve входить до міжнародного об’єднання Siwatec Group і постачає вентилі, які застосовуються у водному господарстві, в енергетиці, у фармацевтичній промисловості.

Свою продукцію компанія продає в понад 50 країнах світу.

Реклама:

До осені 2014-го ABO valve працювала й в Україні. Але через події на Донеччині й Луганщині ця компанія була змушена закрити своє представництво в Дніпропетровську.

"Нашим головним замовником, - пояснив виконавчий директор компанії Мирослав Штудент, - був Донбас. А коли там почались бої, почались і наші втрати. У вересні вони становили сімдесят відсотків".

Далі залишатися в Україні, за його словами, не було сенсу. Як написав чеський діловий часопис Prekon, російсько-український воєнний конфлікт спричинив відхід ABO valve не лише з українського, а й з російського ринку. Однак, наголосило видання, це не захитало становища чеської компанії, чиї прибутки неухильно зростають.

Але тепер, судячи з усього, ABO valve переглянуло своє рішення, аби не втратити український ринок.

"Ми певні, - підсумовує її виконавчий директор, - що настане час відродження Донбасу й наші вентилі знадобляться українським водо- й газогонам, міським каналізаціям. Здаємо собі справу, що знадобляться не завтра. Почекаємо. Зате матимемо впевненість, що випередимо конкурентів".

Коли йдеться про Україну, маємо, крім суто комерційних інтересів, і велике бажання взяти участь в оновленні цієї стражденної країни".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Слухайте подкаст "Хроніки економіки" на зручній платформі: