США розглядають можливість надання допомоги Україні

Неділя, 7 грудня 2014, 10:03

США розглядає можливість надання допомоги Україні в наступному фінансовому році.

Про це заявила 6 грудня на прес-конференції в Харкові заступник Державного секретаря з питань міжнародної безпеки США Роуз Геттемюллер, передає прес-служба Харківської ОДА.

"Ми оперативно відреагували на ті загрози, які виникли в бік України, і надали допомогу вашій країні на 118 мільйонів доларів", - сказала Геттемюллер.

За її словами, в основному допомога США була спрямована українським військовим: були закуплені транспортні засоби, прилади нічного бачення, засоби телекомунікації та інше обладнання.

Геттемюллер підкреслила, що США розглядає можливість надання допомоги Україні також в наступному фінансовому році.

Крім того, заступник Держсекретаря США відзначила важливість розвитку співпраці між Україною та Сполученими Штатами у військово-промисловій сфері, а також можливість реалізації вже сьогодні окремих перспективних проектів.

Як наголошується, 6 грудня Харків з робочим візитом відвідали заступник Державного секретаря з питань міжнародної безпеки США Роуз Геттемюллер, Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, які взяли участь у пуску ядерної установки "Джерело нейтронів".

Установка побудована на базі Національного наукового центру "Харківський фізико-технічний інститут" НАН України в рамках спільного проекту України та США.

"Також в цей день делегація ознайомилася з облаштуванням кордону біля прикордонного контрольно-пропускного пункту "Гоптівка", а також відвідала Польський військовий меморіал (цвинтар жертв тоталітаризму) у П'ятихатках", - повідомляє прес-служба.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!