НБУ знизить чисельність персоналу центрального апарату на 23%

П'ятниця, 19 грудня 2014, 15:54

Національний банк планує скоротити чисельність персоналу Центрального апарату на 23%.

Про це йдеться у презентації структури Нацбанку, написав на своїй сторінці в Facebook економіст Андрій Блінов.

 

Як зазначається, скорочення ієрархічних рівнів в Центральному апараті дозволить оптимізувати та спростити процес кооперації (комунікації) між підрозділами банку.

 

В результаті зниження граничної чисельності персоналу Центрального апарату становитиме близько 23%.

"В результаті переходу з 6-12-рівневої ієрархічної структури Центрального апарату, вивільняються позиції керівників оптимізованих підрозділів та позиції "вільних" заступників, які новою структурою не передбачені", - йдеться у презентації.

Також зазначається, що одним із результатів стане оптимізація персоналу, задіяного у виконанні не ключових або супроводжувальних функцій.

 

Так, центральний апарат через рік планується скоротити на чверть (до реорганізації 1,612 тисяч осіб ). Територіальне управління планується скоротити удвічі (до реорганізації 4,916 тисяч осіб), структурні підрозділи скоротять удвічі (до реорганізації 483 особи). Структурні одиниці через рік скоротять на третину (до реорганізації 2,813 тисяч осіб).

"Перехід до нової функціонально-орієнтованої структури НБУ буде супроводжуватися повним переглядом функцій та чисельності персоналу, необхідного для їх виконання", - зазначається у презентації.

Регіональна мережа НБУ буде складатись з 4-х макрорегіонів з центрами у Києві, Львові, Одесі та Дніпропетровську.

 

"Перехід з сьогоднішніх 25 територіальних управлінь до нової функціонально-орієнтованої організаційної структури з 4 макрорегіонами підвищить ефективність виконання політики на місцях, дозволить ефективно розподіляти наявні ресурси, оптимізувати затрати та чисельність персоналу", - йдеться у презентації.

Раніше голова НБУ Валерія Гонтарєва повідомила, що до кінця року в Національному банку буде проведено внутрішню реорганізацію.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!