У Гонтаревої прирівняли жителів Криму до нерезидентів України

Вівторок, 4 листопада 2014, 13:46

Нацбанк України прирівняв жителів окупованого Росією Криму до нерезидентів України.

Про це говориться в постанові НБУ №699, опублікованому на сайті регулятора.

Документ встановлює, що для цілей застосування нормативно-правових актів Нацбанку особа, місцезнаходження якого (зареєстрований/проживає) на території вільної економічної зони "Крим", прирівнюється до нерезидента (за інвестиційними операціями - до іноземного інвестора).

"Договори, укладені суб'єктами Криму з суб'єктами з місцезнаходженням на решті території України, є документами, які використовуються замість зовнішньоекономічних договорів (контрактів) під час застосування нормативно-правових актів Національного банку", - говориться в постанові.

Згідно з постановою, перекази і платежі з материкової території України на територію Криму і назад здійснюються в порядку, передбаченому нормативно-правовими актами НБУ для операцій з переказу коштів за межі України/в Україну.

При цьому інвестиції резидентів в об'єкти інвестиційної діяльності, розташовані або зареєстровані на території Криму, забороняються.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Реклама:
powered by lun.ua