За січень-жовтень держбюджет недоотримав 27 мільярдів

Понеділок, 3 листопада 2014, 16:43

Збір до Державного бюджету при планових показниках із урахуванням внесених змін, у тому числі  розпорядниками коштів по власних надходженнях, у сумі 362 млрд гривень забезпечено на 92,5%, недонадходження - 27,1 млрд гривень.

Про це повідомляє прес-служба Держказначейства.

Як зазначається, до загального фонду Державного бюджету України  зібрано 291,9 млрд гривень або 95,1% від суми, передбаченої помісячним розписом доходів на січень-жовтень, недонадходження - 14,9 млрд гривень.

"Державною фіскальною службою не забезпечено збору до загального фонду державного бюджету на суму 15,1 млрд гривень", - йдеться у повідомленні.

У тому числі, податковими органами не забезпечено збору на суму 11 млрд гривень, митними органами - на 4,2 млрд гривень.

До спеціального фонду Державного бюджету за січень-жовтень 2014 року без урахування ОВДП по відшкодуванню ПДВ зібрано 43 млрд гривень або 96,5% до планових показників Міністерства фінансів, недонадходження - 1,6 млрд гривень.

"Виконання планових показників доходів спеціального фонду Державного бюджету забезпечено на 77,9%, недонадходження - 12,2 млрд гривень", - повідомляє прес-служба.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!