У Росії обмежують продаж гречки "в одні руки"

Понеділок, 17 листопада 2014, 19:33

Російська мережа гіпермаркетів "Лента" обмежила продаж гречаної крупи в роздріб.

Про це повідомляє петербурзьке видання "Фонтанка", посилаючись на оголошення в гіпермаркетах мережі.

В них ритейлер повідомляв, що він обмежує продаж крупи - не більше п'яти пачок одному покупцеві в день. Представник "Ленти" Яна Могильова цю інформацію підтвердила.

Останнім часом почастішали випадки скупки товару в гіпермаркетах "Лента" для його перепродажу за завищеною ціною, вважає ритейлер.

За словами Могильової, з 6 по 19 листопада в гіпермаркетах мережі "Лента" проходить акція на гречану крупу, вона стосується одного виробника - компанії "Містраль". Обмеження - не більше п'яти пачок одному покупцю - діють тільки на акційний товар по карті постійного покупця.

"Обмеження встановлено з метою збереження товару для соціально незахищених верств населення", - повідомила Могильова.

Про обмеження продажу гречки також повідомив регіональний портал VSE42: за його даними, новосибірський "Ашан" обмежив продаж гречаної крупи десятьма пачками одному покупцю. Представник "Ашана" не був доступний для оперативного коментаря.

У жовтні стало відомо, що через несприятливі агрометеоумови в Алтайському краї, виробники гречки почали наполягати на підвищенні цін.

На Сибір і Алтай припадає понад 50% всіх посівів гречки, говорила раніше аналітик ЦЕП Газпромбанка Дар'я Снітко.

До кінця жовтня повідомлення від постачальників отримали багато федеральних мереж: "Ашан" - підвищення цін на гречку на 50-60%, Х5 - на 20% на дорогу крупу і до двох разів - на дешевшу продукцію.

На початку жовтня тонна гречки оптом коштувала 16 тисяч рублів, з 27 жовтня по 2 листопада вона подорожчала майже на 18% до 20 тисяч рублів, за даними "Совекона".

Представники "Діксі" і X5 Retail Group кажуть, що на даний момент в їх мережах немає обмежень на продаж гречаної крупи.

Ведомости

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!