Росія досі не назвала прийнятну для неї дату газових переговорів

Середа, 8 жовтня 2014, 17:16

Україна передала Європейській комісії всі пропозиції з урегулювання питання відновлення поставок російського газу, включаючи графік погашення заборгованості за вже спожитий газ.

Про це повідомив журналістів міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Продан, передає УНІАН.

"Ми направили свої пропозиції в Єврокомісію. Ми не зобов'язані направляти свої пропозиції. Але ми направляємо їх в Єврокомісію, а вона вже певним чином, швидше за все, узгоджуватиме ці пропозиції", - сказав Продан.

Він також додав, що Україна передала не лише графік, а й решту всіх пропозицій з врегулювання ситуації з "Газпромом" ще 6 жовтня. Інших деталей щодо пропозицій України Продан не уточнив, пославшись на хід переговорів.

Водночас він наголосив, що українська і російська сторони поки що не мають узгоджених позицій з газового питання.

"У нас немає узгоджених позицій з російською стороною. Важливо, щоб у нас була узгоджена позиція з російською стороною, поки що такої позиції немає. Є позиція російської сторони, є позиція української сторони, а Єврокомісія намагається привести ці позиції до спільного знаменника", - зазначив Продан.

Крім того, він наголосив, що затвердженої дати газових переговорів у форматі Україна-Росія-ЄС поки що не визначено. "Затвердженої дати немає", - сказав міністр.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!