ЧАЕС виділила 87 мільйонів на демонтажні роботи

Понеділок, 20 жовтня 2014, 13:57

ДСП "Чорнобильський спецкомбінат" за результатами тендерів уклало низку угод на демонтажні роботи загальною вартістю 86,88 мільйона гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Як зазначається, загалом повинні демонтувати, відсортувати й дезактивувати 25 010 т будівельних та металевих фрагментів конструкцій. Після дезактивації металобрухт мають передати спецкомбінату, а радіоактивно забруднені матеріали - на захоронення. Територію повинні вичистити до стану, сприятливого для самовідновлення природи.

Більша частина робіт триватиме до кінця 2018 року, пише видання.

Основну частину суми, виділеної на ці роботи, отримає запорізьке ТОВ "Юкотех". Воно освоїть 61,38 мільйона гривень.

Фірму заснував у березні 2012 року Сергій Вовк, наразі компанія переписана на Інну Зоренко, незмінним директором лишається Вадим Насонов. Фірма має 30 тисяч гривень статутного капіталу, основний вид діяльності - посередництво в торгівлі обладнанням.

Єдиний виграний до цього часу тендер - постачання запчастин для "Дніпроенерго" за 298 тисяч гривень.

Ще 25,5 млн грн. дісталося ПП "Будстар-плюс". Компанія заснована у 2003 році, має 100 гривень статутного капіталу й тендерів раніше не вигравала. Власником фірми є Олександр Демченко, очолює компанію Ярослав Вовк.

На всіх тендерах "Юкотех" і "Будстар-плюс" були єдиними конкурентами одне в одного, більше жодна фірма на торги не подавалася.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!