Курченко і "Сім’я" за рік вивели з "Реал банку" понад 4 мільярди - ЗМІ

Середа, 20 серпня 2014, 09:28

У 2013 році з "Реал банку", що входить в бізнес-структури Сергія Курченка і "Сім’ї", на рахунки невідомих компаній було виведено понад 4 млрд гривень.

Про це повідомляє "Перша інстанція", посилаючись на дані Єдиного державного реєстру судових рішень.

Борги почали накопичуватися з весни 2013 року, коли банк почав активно роздавати багатомільйонні кредити маловідомим компаніям. Тільки в Сімферополь на рахунки десяти місцевих фірм без ділової історії та імені на ринку в 2013 році пішло 1,5 млрд гривень.

Загалом таких фірм, які не повертають отримані кредити, було близько тридцяти. Зв’язатися з цими позичальниками неможливо: трубку в офісах не піднімають або відключені номери.

Реклама:

Деякі з цих компаній фігурували в розслідуваннях про сумнівну бізнес-діяльність Курченка. Наприклад, близька йому компанія "Укренергоринок" взяла у "Реал банку" 30 млн грн., хоча, як писали ЗМІ, роком раніше на тіньових схемах з продажу газу вона заробила понад 1 млрд грн.

Варто зауважити, що у листопаді минулого року НБУ надав "Реал банку" рефінансування майже на мільярд гривень. Видача кредитів від "Реал банку" прискорились із початком Майдану. Приміром 3 січня цього року був виданий кредит у розмірі 400 млн грн. київській фірмі "Прогрес Інсайд".

Нагадаємо, "Реал банком" володіють бізнесмен Сергій Курченко і компанії "Сім’ї".

Як відомо, Курченко у квітні цього року був оголошений в рошук.

Наші гроші

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: