Австрія заарештувала нерухомість сина Азарова на 5 мільйонів - ЗМІ

Понеділок, 7 липня 2014, 22:39

Правоохоронці встановили приналежність сина Азарова до компанії "LADA Holding Anstalt" і на підставі евросанкцій австрійський суд заарештував нерухомість цієї компанії у Відні і Штирії приблизно на 5 млн євро.

Про це пише австрійське інформаційне агентство АРА, передає "Інтерфакс-Україна".

"З посиланням на санкції ЄС до представників режиму Януковича Федеральне відомство з захисту конституції і по боротьбі з тероризмом повідомило агентству АРА, що Олексій Азаров є реальним власником компанії "LADA Holding Anstalt", - йдеться в статті.

АРА нагадує, що раніше припущення про те, що компанія з Ліхтенштейну "LADA Holding Anstalt" насправді належить Азарову, висували журналісти в Україні. При цьому сам парламентарій, формально представляє з 2012 року виборчий округ міста Слов'янськ, свою причетність до компанії нерухомості в Австрії неодноразово заперечував.

Виходячи з ціни покупки, загальна вартість нерухомого майна, що належить холдингу "LADA Holding Anstalt", становить близько 5 млн євро.

Рахунок у банку "LADA Holding Anstalt" у самому Ліхтенштейні, як підтвердив представник цієї компанії, назвавши його "дуже скромним", був заморожений після набрання чинності санкцій проти українських чиновників.

Прокурор Ліхтенштейну оголосив минулого тижня, що сукупні активи колишніх українських політиків, заморожених в князівстві внаслідок санкцій ЄС, становлять 27 млн ​​швейцарських франків (22,23 млн євро).

В даний час Азаров-молодший перебуває на 14-му місці в списку санкцій ЄС.

За інформацією АРА, австрійська влада має намір запросити для розслідування правову допомогу і в Україні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!