Аваков замовив у Коломойського бронежилетів вдвічі дорожче, ніж пропонував "Темп"

Середа, 30 липня 2014, 09:47

Міністерство внутрішніх справ акцептувало пропозиції ТОВ "ВКФ "Авіас" на постачання бронежилетів та касок на загальну суму 55,32 мільйона гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Як зазначається, замовляють 2 000 бронежилетів 5 класу захисту. Загалом партія обійдеться в 36,77 млн гривень, акцептована ціна одного жилету склала 18 387 гривень.

Окрім того за 18,55 мільйона гривень замовлено 6 тисяч шоломів для захисту від куль по 3 090 грн./шт.

Виробник та комплектація невідомі, оскільки тендер проводять за процедурою "у одного учасника", відтак технічне завдання на "ВДЗ" відсутнє. Отримати бронежилети й каски міністерство має до 1 вересня.

Обмундирування замовляють з метою забезпечити вказаними засобами захисту особовий склад органів та підрозділів МВС, залучений для виконання завдань з охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю, підтримання безпеки дорожнього руху та інших заходів в рамках проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Обидві закупівлі здійснюють з огляду на нагальну потребу й відсутність часу на проведення відкритих торгів, які можуть зайняти півтора-два місяці.

Нагадаємо, ТОВ "ВКФ "Авіас" входить у група очільника Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського і займається продажем палива. Фірма є одним з найбільших постачальниківбензину й дизелю державним структурам, загалом за перші 6 місяців поточного року вона виграла тендерів на 450,99 млн грн.

Разом з тим 2 липня "Авіас" отримав дозвіл Кабміну на імпорт військових касок і бронежилетів.

Згідно з даними "ВДЗ", участь у переговорах по обох закупівлях брали дві фірми – окрім "Авіаса", Міністерство також вело переговори з ТОВ НВП "Темп-3000", яке зараз є основним постачальником бронежилетів для Міністерства оборони та Нацгвардії.

"Темп" пропонував постачати обидва товари суттєво дешевше.

Так, партію бронежилетів він готовий був продати за 16 млн грн (тобто вдвічі дешевше, по 8 000 грн./шт.), а шоломи – за 15,60 млн грн. (тобто на 16% дешевше, по 2 600 грн. за штуку).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!