Шеремета: Україні слід готуватися до економічної війни з Росією

Вівторок, 24 червня 2014, 09:24

Україна і Росія повинні сісти за стіл переговорів, тому що торгівля завжди є взаємовигідною

Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета в ефірі передачі "Свобода слова", передає Еспресо.TV.

Відповідаючи на питання про можливу торговельну війну Росії з Україною після підписання угоди про Асоціацію з ЄС, він зазначив: "Ці небезпеки - вони присутні. У порівнянні з тим, що РФ вже здійснює, я не думаю, що це найбільша небезпека. Коли ми діалог ведемо з російськими економістами, ми один одного розуміємо набагато краще, бо торгівля завжди є взаємовигідною, а стрілянина - невигідною".

За його словами, Росія неминуче також буде змушена прийти на ринок Європи, тому що він у 4-5 разів більший за її власний.

"Росію чекає той самий шлях, бо той ринок більший за російський у 4-5 разів. Я переконаний, що Росія буде йти шляхом Асоціації трошки пізніше, це в середньо-довгій перспективі", - вважає міністр.

"У короткій перспективі - нам треба готуватися до економічної війни. Перше, що робити, - сідати за стіл переговорів. Це найкраще місце, щоб вислухати одне одного, що торгівля є взаємовигідною", - переконаний Шеремета.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!