Функції з утримання Межигір'я передадуть держкомбінату "Пуща-Водиця"

Понеділок, 2 червня 2014, 17:32

ГПУ ухвалила рішення про передачу на час слідства функцій з утримання комплексу Межигір’я, що належав екс-президенту Віктору Януковичу, державному підприємству "Науково-дослідний виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця".  

Про це на прес-конференції повідомив журналістам міністр аграрної політики і продовольства Ігор Швайка, передає УНІАН.

"Для збереження цього комплексу було ухвалено рішення про те, щоб хтось його взяв на збереження з можливістю підтримки і можливістю ведення господарської діяльності... Міністерство запропонувало одне з дочірніх підприємств, а саме агрокомбінат "Пуща-Водиця". Для цього було створено окремий філіал - філіал "Межигірський", - сказав Швайка.

За його словами, у Межигір’ї, серед іншого, розташовані лабораторія, кінологічний центр, молокозавод, зоопарк і теплиця. При цьому всі ці об'єкти побудовані на найвищому рівні та вимагають належної охорони і утримання.

"Корисним об'єктом, який там існує, є лабораторія рівня, якого немає в Україні. Це кінологічний центр рівня, якого і близько немає в Європі. Це теплиця, побудована за останніми досягненнями техніки і агрономічного мистецтва. Це зоопарк. І це молочний комплекс", - відзначив Швайка.

Всі ці об'єкти, на думку міністра, мають і можуть забезпечувати господарську діяльність Межигір’я.

"За нашими попередніми розрахунками, цей комплекс у форматі утримання на державному підприємстві може себе забезпечувати і не вимагати додаткових бюджетних витрат", - зазначив він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!