В центрі Києва невідомі озброєні люди захопили "Бізнес Банк"

Четвер, 13 березня 2014, 10:47

В центрі Києва на вулиці Московській 20 озброєних чоловіків у масках увірвалися у відділення Українського Бізнес Банку

Як повідомив УНІАН очевидець, у вікна видно як у приміщенні бігають люди, які щось шукають.

Як повідомили правоохоронці, невідомі зараз пиляють вхід у сховище. За інформацією джерел у сховищі є значна сума грошей. Охорона банку заблокована на третьому поверсі будівлі. Під конролем людей у масках опинилися два поверхи.

Загарбники випустили одного з охоронців. Він розповів, що банда добре огранізована і озброєна пістолетами і автоматами. Охоронців роззброїли і закрили в окремому приміщенні. Охоронець підтвердив, що невідомі намагаються проникнути у сховище.

До правоохоронців біля відділення банку прибуло підкріплення - бійці "Титану".

Невідомі в масках випустили решту охоронців - 5 осіб.

Останній зі звільнених з будівлі розповів, що перед тим як випустити, до нього підійшов чоловік в балаклаві і сказав, що вони не збираються грабувати банк, а лиш взяли його під охорону.

Крім того, невідомий повідомив охоронцеві, що зброю, відібрану в охорони вони беруть під опис і повернуть в процесі переговорів. З ким і про що вестимуться переговори, молодик не повідомив.

Тим часом, і в Самообороні Майдану і в Правому секторі заперечують причетність своїх людей до захоплення банку.

Телефони Авакова, Наливайченка та інших керівників силових структур не відповідають.

"Відбулися переговори представників Самооборони Майдану і чоловіків у масках. За результатами переговорів загарбники погодилися здатися і звільнити банк. До входу у будівлю підігнали автобус, який має їх забрати", - пише видання.

Невідомі, що захопили банк, здали зброю, відібрану в охорони і один автомат Калашникова.

До будівлі під'їхало 10 бійців спецпідрозділу "Альфа". Для виходу загарбників організовано коридор, однак люди з масках не поспішають виходити. Наразі переговори з ними веде один з правоохоронців.

Молодиків почали виводити  з банку. Усі спортивної статури в масках, декотрі в камуфляжі. Розмовляють з російським акцентом. На виході їх обшукують і забирають зброю. Вилучено не менше чотирьох автоматів Калашникова. 

Український Бізнес Банк (раніше АБ "Донеччина") відомий тим, що з 2003 року головою правління, президентом, а потім радником у ньому був колишній голова НБУ,  колишній перший віце-прем'єр Сергій Арбузов.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!