Фірма, пов'язана із сином Януковича, отримала 153 мільйони за устаткування

Понеділок, 13 січня 2014, 10:18

ДП "Торезантрацит" за результатами тендерів уклало низку угод з ТОВ "Трейдінвестпром" на постачання гірничого устаткування на 153,38 мільйона гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" із посиланням на "Вісник державних закупівель".

Більшу частину коштів - 119,49 млн гривень - виділено на лава-комплект для 3-ї східної корінної лави пласта h7 шахти ім. Л.І. Лутугіна.

До складу лава-комплекту у тому числі входить насосна станція та лебідки. Харківська фірма "Плазма" пропонувала цей блок устаткування за 3,21 млн гривень. Однак її пропозиція була відхилена через претензії до наявності усіх довідок.

Відтак перемогу отримав "Трейдінвестпром", який запропонував за це устаткування 5,49 млн гривень. При цьому усе обладнання фірма постачатиме "Торезантрациту" на умовах 100-процентної передплати.

Як пише видання, ТОВ "Трейдінвестпром" Романа Коломойця зі статутним капіталом 1 тис гривень має контактний телефон (062) 338-05-03. Він співпадає з телефоном асоціації ДРФЦ, пов’язаної з оточенням Олександра Януковича.

Фірма почала вигравати тендери у 2012 року і з того часу отримала підряди на 175,08 млн гривень.

Єдиним конкурентом "Трейдінвестпрому" було ТОВ "ТД "Промислові інвестиції" зі статутним капіталом 1 тис гривень, засноване Валентином Горностаєвим.

Ця фірма почала вигравати тендери у жовтні 2013 року і за два місяці отримала підряди на 271,45 млн гривень, усі від "Торезантрациту".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!