Курченко купує Super radio - ЗМІ

П'ятниця, 10 січня 2014, 15:28

Найближчим часом до медіахолдингу Сергія Курченко UMH Group увійде радіостанція Super radio.

Про це розповіли "ЛІГАБізнесІнформ" відразу декілька учасників медіаринку.

Як пише видання, досі ця станція належала екс-голові СБУ Валерію Хорошковському.

"Продажі реклами ще не є об'єднані, але весь персонал Super radio переїхав в офіс UMH" , - зазначає один із співрозмовників.

За словами іншого, з кінця листопада більшість передавачів Super radio обслуговує дочірня компанія UMH.

У прес-службі ВЕТЕК-Медіа (управляє UMH) і самої медіагрупи від коментарів відмовилися.

Але на сайті Super radio в якості контактного вже вказана електронна адреса, зареєстрована на домені радіогрупи UMH - super@radiogroup.com.ua. А в офіційних умовах розіграшу призів від станції серед радіослухачів, який проходив у грудні, зазначений офісний адресу UMH - вулиця Фрунзе, 104-а.

Крім того, з 13 листопада Super radio вказано одним з активів UMH у статті про групу в онлайн-енциклопедії Вікіпедія.

Глава ВЕТЕК-Медіа Юрій Ровенський проводив аудит Super radio ще наприкінці серпня, розповідає один з колишніх співробітників станції.

5 листопада ВЕТЕК закрив операцію з купівлі UMH, а 12 листопада гендиректор радіогрупи UMH Юрій Голік приїхав в офіс Super radio і повідомив співробітникам, що вони повинні переїхати в офіс UMH, говорить він.

"Глава правління радіогрупи UMH Валентин Резніченко сказав, що всім збережуть робочі місця, але в підсумку більшість співробітників написали заяву про звільнення за згодою сторін", - розповідає співрозмовник.

Super radio було засновано на початку 2011 року Валерієм Хорошковським, стверджує власник Business Radio Group (станції Шансон, Шарманка, Ренесанс і інші) Анатолій Євтухов.

Компанії, що володіють і керуючі Super radio (Vancoviar Ltd і Ledra Directors Ltd ) зареєстровані за тією ж адресою, що й власники групи Інтер, яка належала тоді Хорошковському.

Про це свідчать витяги з Кіпрського реєстру, які два роки тому опублікувало Радіо Мелодія бізнесмена Андрія Карпія. Саме частоти Мелодії були виставлені на конкурс, де перемогло Super radio. Мелодія оскаржувала дії держрегулятора в суді, однак програла цю справу.

Зв'язатися з самим Хорошковським не вдалося - його мобільний був вимкнений.

Коли в лютому минулого року Хорошковський продав групу Інтер Дмитру Фірташу і Сергію Льовочкіну він вийшов і з Super radio, віддавши станцію у розпорядження її міноритарному власникові - першому віце-прем'єру Сергію Арбузову, стверджує джерело, обізнане про хід переговорів.

 "А зараз Арбузов передає станцію Курченко, який вже володіє UMH і зараз консолідує ці активи" , - відзначає він.

Super radio цікава, насамперед, технічним покриттям - вона одна з найбільших в Україні за цим показником. Через місяць після заснування вона отримала від Нацради з телебачення і радіомовлення безпрецендентне кількість частот - 55. Через рік - ще дві. Для порівняння, у лідера ринку, станції Хіт ФМ, всього 52 частоти. У другої по аудиторії - Русское радіо - 45.

Після того як Super radio остаточно увійде в UMH, її формат зміниться, стверджує колишній співробітник станції.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua