Донецький УБЕЗ проводить обшук в центральному офісі "Укрсоцбанку"

П'ятниця, 20 вересня 2013, 15:24

Співробітники Міністерства внутрішніх справ обшукують центральний офіс "Укрсоцбанку" у Києві.

Про це агентство "Інтерфакс -Україна" повідомляє з посиланням на інформоване джерело.

"Обшук розпочався 20 вересня о 10.30 за постановою Ленінського районного суду Донецька", - сказав співрозмовник агентства.

У прес-службі банку агентству не підтвердили і не спростували цю інформацію.

За інформацією агентства УНІАН, перевірку в центральному офісі проводить відділ по боротьбі з економічною злочинністю Донецька, через що банк позапланово був закритий.

У повідомленні зазначається, що співробітників банку не випускають з будівлі, а на центральному вході банку висить оголошення з написом "Банк не працює". В даний момент біля входу в банк представників ВБЕЗ не спостерігається.

"Ухвалою донецького суду ленінського району приїхали представники донецького ВБЕЗ", - сказала у телефонній розмові агентству керівник департаменту ідентичності та комунікацій банку Ірина Кобильченко .

Коментарі керівник надати не змогла, за її словами співробітникам банку забороняють коментувати ситуацію.

Укрсоцбанк заснований в 1990 році. UniCredit Bank Austria AG до квітня 2013 року володів 49,9663 % акцій "Укрсоцбанку" безпосередньо і 48,3958 % - через ПрАТ "Ферротрейд Інтернешнл".

За даними Нацбанку України, на 1 квітня 2013 року за розміром активів Укрсоцбанк посідав шосте місце серед 175 діючих фінустанов.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.