Житловому комплексу "Престиж Хол" присвоєно рейтинг invАА ®

Понеділок, 11 лютого 2013, 09:00
 

Незалежне уповноважене Рейтингове агентство "IBI-Rating" присвоїло рейтинг інвестиційної привабливості на рівні invАА Житлово-офісному комплексу "Престиж Хол" забудовника ТОВ "А.В.С.", що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Анрі Барбюса, 37/1.

Інвестиційний проект з рейтингом invАА характеризується відмінною інвестиційною привабливістю порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Спостерігається незначна чутливість до впливу інвестиційних ризиків.

Рейтингове агентство "ІВІ-Rating" відмічає наступні фактори, що вплинули на рівень рейтингу: наявність фінансової підтримки з боку ПАТ "КБ "Приватбанк"; вигідне місце розташування Житлово-офісного комплексу "Престиж Хол" (в центральній частині м. Київ); наявність соціальної та торговельної інфраструктури; відповідність цін на приміщення в об’єкті ринковим цінам на аналогічні приміщення та наявність програм лояльності та кредитування для покупців; досвід введення в експлуатацію житлових будинків забудовником ТОВ "А.В.С.".

Також при визначенні рейтингу враховано, що Забудовник веде будівництво Житлового комплексу "Престиж Хол" на земельній ділянці, наданій в довгострокову оренду до 2019 р., без суттєвих затримок.

"Багато забудовників намагаються привернути увагу покупців знижками, програмами лояльності, індивідуальними пропозиціями, - коментує Олег Дунда, керівник проекту ЖК "Престиж Хол". - Проте ризики забудовника - це ризики покупця. Зараз покупці стали фінансово більш грамотними, тому перш, ніж прийняти рішення про вкладення коштів у нерухомість, намагаються дізнатися максимально про стабільне становище забудовника та його здатність акумулювати достатні для реалізації проекту ресурси. Вони шукають надійного забудовника з надійним банком-партнером. Інакше приваблива ціна втрачає усілякий сенс. Рейтинг інвестиційної привабливості якраз дає покупцям уявлення про реальний стан справ в компанії-забудовнику, про його можливості фінансувати будівництво, не розкриваючи при цьому конфіденційної інформації".

Високий рейтинг інвестиційної привабливості Житлового комплексу "Престиж Хол" – це результат дотримання термінів і виконання зобов’язань перед інвесторами. Так, в 2011-2012 рр. ТОВ "А.В.С." було введено в експлуатацію дві черги ЖК "Престиж Хол", на 2013 рік заплановано введення в експлуатацію III черги.

Джерело: рейтингове агентство "IBI-Rating"

На правах реклами

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!