Агрокомбінат ДУСі за 91 мільйон замовив будівництво молочної ферми

П'ятниця, 21 грудня 2012, 09:04

ДП "Чайка" Державного управління справами 10 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "БК "Укрбудінвест" на будівництво молочної ферми вартістю 90,88 млн гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Як зазначається у повідомленні, ферму на 520 дійних корів з вирощуванням нетелей мають збудувати за межами села Новий Шлях Козелецького району Чернігівської області.

"На фермі повинні побудувати два навіси для утримання по 260 корів, у кожному з них облаштують вісім роботів-доярів, вісім ванн для дезінфекцій копит, 16 напувалок з підігрівом води і стільки ж кормостанцій для годівлі корів концентрованим кормом з електронним керуванням та інше обладнанням", - йдеться у повідомленні.

Окрім того мають збудувати окремі навіси для утримання телиць і нетелів , сухостійних корів та родильне відділення, навіс для утримання телят від декількох днів до 12-ти місяців, навіс для утилізації органічних відходів, дезинфікаційний блок, склад кормів і сіна та ін. Також у проекті – молочний блок з адміністративними приміщеннями і ветпункт.

Роботи фінансують з держбюджету, завершити будівництво ферми мають до кінця 2015 року.

Керівником ТОВ "БК "Укрбудінвест" є Євген Віканов, депутат міської ради Броварів від Партії регіонів. Перед Вікановим, з лютого 2003 по жовтень 2006 року, директором фірми був Андрій Кравець, нинішній очільник ДУС, чиє підприємство і замовило ферму.

Основним власником фірми ТОВ "БК "Укрбудінвест" є ПАТ "Укрінпро". Остання належить Максиму Федотову. Він раніше був одним із засновників «Українського бізнес банку» та Асоціації "Донбаський розрахунковий фінансовий центр фінансових,промислових та торгівельних підприємств», які зараз контролюються сином президента України Віктора Януковича (докладніше тут).

ДП "Чайка" є постачальником аграрної продукції для адміністрації президента, Верховної ради, Кабінету міністрів та інших органів, установ та організацій Державного управління справами. Також, продукція що вироблена на підприємстві – надходить в роздрібну мережу. Придбати її можна під торговою маркою "Чайка".

За останні чотири з половиною роки "Чайка" провела тендери на 200,89 млн гривень. Однак більша частина закупівель припала на період після перемоги Віктора Януковича на президентських виборах – 180,65 млн гривень.

Цього року агропідприємство ДУСі почало технічне переоснащення, провівши тендери на закупівлю нового обладнання на 19,46 млн гривень. Зокрема на 2,28 млн гривень було придбано обладнання для молокопереробного цеху в селі Лісне Києво-Святошинського району.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!