У влади немає грошей на "азарівські" електрички

Понеділок, 24 вересня 2012, 10:23

Крюківський вагонобудівний завод може отримати замовлення на 500 приміських поїздів і десятки поїздів міжнародного сполучення.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, пише "Комерсант-Україна".

"Те, що можна виробляти, необхідно виробляти в нас, але дуже важливо, щоб вітчизняні товари були конкурентоспроможними перед імпортними. Тоді наша продукція також буде затребувана на світових ринках", - повідомив прем'єр.

Згідно з повідомленням прес-служби КВБЗ з посиланням на голову наглядової ради підприємства Володимира Приходька наголошується, що завод готовий в 2013 році сертифікувати перший приміські поїзди для продажу в Україні. Однак прототипу такого поїзда ще не існує.

Крім того, держава досі не виділяла коштів на закупівлю пасажирських вагонів, нарікають в "Укрзалізниці".

"Адміністрація завжди купувала ці поїзди за власні гроші, хоча за законом саме держава має забезпечувати фінансування закупівель поїздів для перевезення пасажирів", - говорять в прес-службі УЗ.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков заявив, що коштів на оновлення залізничного пасажирського рухомого складу немає.

Крім того, він зазначив, що вже зараз Україні необхідно 100-120 поїздів далекого прямування і 300-350 електричок.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.