Суд частково задовольнив позов Росії щодо боргів ЄЕСУ

Середа, 19 вересня 2012, 15:13

Господарський суд Києва частково задовольнив позов Міноборони РФ до Кабміну щодо боргів ЄЕСУ.

Суд оголосив рішення 19 вересня в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

Суд своїм рішенням зобов'язав уряд України виплатити російській стороні 3 млрд 113 млн 53 тис 506 гривень.

"Стягнути з держбюджету шляхом списання державною казначейською службою з будь-якого рахунку, виявленого під час виконання рішення суду на користь Міноборони РФ заборгованість у 3 млрд 113 млн 53 тис 506 гривень 26 копійок. А також судовий збір в сумі 61 тис 862 гривні 74 копійки", - зачитав рішення суддя Анатолій Івченко.

Реклама:

Нагадаємо, Міноборони Росії вимагає стягнути з Кабінету міністрів України 3 мільярди 239 мільйонів гривень.

Як відомо, СБУ порушила кримінальну справу проти Юлії Тимошенко за борги корпорації ЄЕСУ перед Росією.

"Зокрема Тимошенко обвинувачується в тому, що будучи президентом і фактичним власником корпорації ЄЕСУ за попередньою змовою з колишнім прем'єром Павлом Лазаренком вчинила замах на розтрату коштів державного бюджету в особливо великих розмірах шляхом покладання на Кабінет міністрів зобов'язань приватної корпорації ЄЕСУ перед Міноборони Росії на суму 405,5 млн доларів", - повідомив керівник головного слідчого управління СБУ Іван Дерев'янко.

У середині минулого року Міноборони Росії надсилало Кабміну лист з вимогою погасити борг ЄЕСУ в сумі 405,5 мільйонів доларів.

Пізніше у ЗМІ з'явився лист міністра юстиції України Олександра Лавриновича, у якому йшлося про те, що у Мінфіні немає ніякої інформації, яка б засвідчувала надання державних гарантій за зобов’язаннями корпорації ЄЕСУ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: