Держстат зафіксував зростання народжуваності в січні-травні 2012 року

Неділя, 29 липня 2012, 10:04

У січні-травні 2012 року в Україні народилося 208,3 тис. дітей, що на 13,9 тис. більше ніж за відповідний період 2011 року.

Про це повідомляє агентство "Інерфакс-Україна" із посиланням на дані Державної служби статистики.

За даними статистичного відомства, рівень народжуваності збільшився з 10,3 до 11,0 народжених на 1 тис. населення.

"Зростання народжуваності був зафіксований у всіх регіонах країни. У Волинській, Закарпатській, Рівненській областях та Києві рівень народжуваності перевищив рівень смертності", - підкреслюється в повідомленні.

За даними Держстату, число померлих зменшилося на 2,7 тис. осіб, або з 15,5 до 15,3 померлих на 1 тис. населення.

"Зниження рівня смертності населення зареєстровано в 14 регіонах. Найбільш скоротилася смертність в Автономній Республіці Крим, Запорізькій області та Севастополі. Зменшилася смертність дітей до 1 року (з 8,8 до 8,7 померлих на 1 тис. народжених живими)", - наголошується в повідомленні.

При цьому, за даними Держстату, протягом січня-травня 2012 зафіксований міграційний приріст населення Україні, що склав 14,1 тис. чоловік (у січні-травні 2011 року - 7 тис. осіб).

Зросла чисельність населення в містах Києві та Севастополі, Закарпатській, Волинській, Київській та Рівненській областях.

"Абсолютний приріст населення в Київській області та місті Севастополь за останні роки спостерігається вперше", - підкреслили у Держстаті.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!