Українські хабарники тепер "беруть" менше, але частіше

Неділя, 15 липня 2012, 10:25

Українці стали більше брати хабарів, проте їхні розміри зменшилися.

Слідчі пояснюють нинішній корупційний тренд кращою роботою оперативників, ідеться в сюжеті ТСН.

"Суми зменшились, але хабарників побільшало", - визнав керівник відділу прокуратури Києва Олександр Корнієць.

Нещодавно в столиці встановили рекорд: найменший розмір хабара. Він тепер становить усього лише 200 гривень.

За таку грошову винагороду охоронець Київського СІЗО погодився пронести в установу наркотики, переховані в зарядному пристрої мобільного телефону. Не вдалося.

Правоохоронці звітують і про інші перемоги. Наприклад, оперативники викрили керівників та інспекторів відділу охорони водних ресурсів на Херсонщині, які замість ловити браконьєрів, самі розставляли сіті та вимагали гроші у рибалок.

Витягти із тіньового бізнесу вдалося керівника столичного Інституту педагогіки. За оренду будівлі в центрі Києва посадовець вимагав від турагенства 11 млн доларів.

Подекуди перед грошовими знаками не можуть встояти й профспілки. Очільник комунальної профспілки не посоромилася взяти 10 тисяч доларів у двірнички за допомогу в приватизації кімнати в гуртожитку.

У прокуратурі звітують: щороку хапуг стає більше. Пояснюють це доброю роботою міліції та СБУ: в сенсі збільшення кількості розкриття злочинів.

Проте в народі жартують: у слідчих залізне правило: при розслідуванні справи про корупцію головне – це раптом не вийти на самого себе.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!