За 2011 рік українці задекларували майже 37 мільярдів доходів

П'ятниця, 8 червня 2012, 15:29

Сума доходу, задекларована громадянами Україні за 2011 рік, збільшилася на 51,2% в порівнянні з 2010 роком і становила 36,6 млрд гривень.

Про це повідомив директор департаменту оподаткування фізичних осіб Державної податкової служби В'ячеслав Бусарєв на прес-конференції в п'ятницю, передає "Інтерфакс-Україна".

За його даними, найбільші суми доходів задекларували жителі Києва - 9,5 млрд гривень, Донецької - 6,6 млрд гривень, Дніпропетровської - 2,3 млрд гривень, Одеської - 2,1 млрд гривень областей.

За словами директора департаменту, найбільша питома вага в структурі задекларованих громадянами доходів припадає на доходи, отримані у вигляді інвестиційного прибутку, від продажу цінних паперів (корпоративних прав), доходів, отриманих за кордоном, а також від продажу і оренди рухомого та нерухомого майна.

Так, інвестиційний прибуток у розмірі 2,7 млрд гривень в минулому році задекларували понад 8,4 тис чоловік, при цьому сума податкового зобов'язання становила 139,2 млн гривень.

Доходи у вигляді спадщини (подарунків) на суму 3,4 млрд гривень задекларувало близько 64 тис громадян, а сума податкового зобов'язання становила 123,3 млн гривень.

Дохід у розмірі понад 379,3 млн гривень задекларувало 18,3 тис українців, які отримали його від здачі в оренду нерухомості.

Сума податкового зобов'язання становила 33,1 млн гривень.

За словами Бусарева, найбільша кількість орендодавців - в АРК - 4,8 тис чоловік, Києві - 2,1 тис чоловік, Севастополі - 1,6 тис чоловік.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!