Україна збільшить тарифи на енергоносії для населення - Хорошковський

Понеділок, 21 травня 2012, 17:44

Україна буде вводити збільшення тарифів на енергоносії для населення після розробки програми адресної допомоги незахищеним верствам населення та застосування енергозберігаючих технологій.

Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр Валерій Хорошковський під час зустрічі з місією МВФ під керівництвом Кріса Джарвіса, яка відбулась 21 травня у Києві, йдеться у повідомленні на сайті уряду.

На початку розмови Хорошковський привітав Джарвіса із призначенням на посаду керівника місії МВФ в Україні та висловив сподівання на успішність подальшої співпраці.

"Україна зацікавлена у продовженні співпраці з Міжнародним валютним фондом", - заявив Хорошковський.

Під час обговорення внутрішньоекономічної ситуації в Україні перший віце-прем’єр-міністр наголосив на стабільності національної валюти, нормальному функціонуванні банківської системи та покращенні фіскальної політики.

За його словами, Україна буде вводити збільшення тарифів на енергоносії для населення тільки після розробки програми адресної допомоги незахищеним верствам населення та застосування енергозберігаючих технологій.

"Спочатку ми опрацюємо застосування енергозберігаючих технологій, розробимо систему адресної соціальної допомоги, і після цього підійдемо до питання підняття тарифів до економічно обґрунтованого рівня", - зазначив Хорошковський.

Говорячи про розвиток відносин між Україною та МВФ, перший віце-прем’єр сказав, що сторони мають рухатись шляхом економічної співпраці, зокрема, відновлення програми stand by.

Як повідомлялося, сьогодні місія Міжнародного валютного фонду прибула в Україну для зустрічей із владою.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!