Судан зацікавився українськими літаками

Четвер, 17 травня 2012, 15:57

Судан готовий обговорювати з Україною перспективи придбання регіональних літаків нового покоління сімейства Ан-148/158, а також багатоцільових літаків сімейства Ан-74.

Зацікавленість у налагодженні співпраці була озвучена суданської стороною за підсумками відвідування ДП "Антонов" та Харківського державного авіаційного державного виробничого підприємства (ХДАВП) у рамках пройшов днями візиту в Україну міністра транспорту Республіки Судан Фейсала Абдалли, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на прес-службу "Антонова".

В ході візиту Абдалла детально ознайомився з регіональними реактивними літаками Ан-148 і Ан-158, в тому числі, відвідав цех остаточної збірки "Серійного заводу "Антонов", де нині на завершальній стадії будівництва перебувають три Ан-148 і один Ан-158.

Також міністр ознайомився з виробництвом багатоцільових літаків сімейства Ан-74 на ХДАВП.

"На думку міністра, літаки Ан-148, Ан-158 і Ан-74 можуть ефективно експлуатуватися компаніями Республіки Судан, і подальше обговорення цього питання слід проводити за участю технічних спеціалістів та керівників авіакомпаній", - передала прес-служба оцінки підсумків візиту в Україну Абдалли.

"На шляху з Києва до Харкова і назад високий гість зміг особисто оцінити якості Ан-148 і комфорт його пасажирської кабіни в польоті. Обидва перельоту він зробив на Ан-148 авіакомпанії "МАУ", - відзначили в прес-службі.

Ан-148-100-регіональний реактивний пасажирський літак нового покоління, призначений для перевезення 68-85 пасажирів на відстань 2000-4400 км. Ан-158 призначений для перевезення 99 пасажирів на відстань 2500 км.

Програма Ан-148 реалізується в широкій міжнародній кооперації, за участю 214 компаній з 14 країн світу.

Серійними виробниками літака виступають філія ДП "Антонов" "Серійний завод Антонов" (Київ) і ВАТ "ВАЛТ" (Воронеж, РФ).

Серійна зборка Ан-158 розпочато в цьому році в Києві.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!