"Укртелеком" змінює тарифи на додаткові послуги телефонного зв'язку

Субота, 12 травня 2012, 12:01

ПАТ "Укртелеком" вводить нові тарифи на додаткові платні послуги міжміського телефонного зв’язку за попереднім замовленням.

Про це йдеться у повідомленні компанії, передає УНН.

За даними компанії, нові тарифи вводяться зокрема на такі послуги: повідомлення особи, яка викликається, про те, хто викликає її на розмову; відмова споживача, який викликає, чи особа, яку викликають, відмовляється від розмови у момент з'єднання; споживач, який викликає, відмовляється від розмови у момент з'єднання у зв'язку з тим, що в абонента, якого викликають, до абонентської лінії підключено факс, автовідповідач, модем, кінцеве обладнання з автоматичним визначником номера тощо.

Нові тарифи вступлять в силу з 22 травня 2012 року.

Нагадаємо, з початку року "Укртелеком" звільнив півтори тисячі працівників.

Як повідомлялося, у квітні 2012 року ПАТ "Укртелеком" направило до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, листа з пропозицією підвищити тарифи на міський та сільський фіксований зв'язок на 10% у 2012 році.

Раніше ТОВ "ЕСУ", українська дочка австрійського концерну EPIC, і Фонд державного майна України 11 березня 2011 року підписали договір про продаж державного пакета акцій (92,79%) ВАТ "Укртелеком" за 10,575 млрд гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!