Президент "Київміськбуду" підтвердив чутки про відставку

Четвер, 19 квітня 2012, 18:15

Голова правління-президент холдингової компанії "Київміськбуд" Михайло Голиця підтвердив намір піти з посади.

Про це він сказав журналістам під час дня відкритих дверей з нагоди введення в експлуатацію житлового будинку на бульварі Перова, 10-12, повідомляє портал "Дело".

"Я це сказав. Я з 1981 року працюю в системі КМДА: 12 років - заступник голови КМДА, 5 скликань поспіль - депутат Київради. За цей час побудовані, за моєї безпосередньої участі, мільйони квадратних метрів житла, школа майбутнього на Позняках, поліклініка, дитячі садки, школи; найкращі об'єкти - Бессарабський квартал і НСК "Олімпійський", - відзначив він.

"Все має свій початок і свій кінець. Є багато інших проектів, які необхідно реалізувати, але на іншому рівні. Життя триває", - сказав Голиця.

Він зазначив, що має намір брати участь у виборах до Верховної ради в 2012 році по мажоритарному округу.

Відповідаючи на питання про те, чи дійсно на його місце буде призначений новий член правління Ігор Кушнір, Голиця сказав, що всі питання про кадрові зміни у структурі компанії будуть прийняті на зборах акціонерів 25 квітня.

Раніше агентство "Українські новини" із посиланням на поінформоване джерело повідомило, що "Київміськбуд" має намір на зборах акціонерів 25 квітні звільнити із посади голови правління Голицю і призначити замість нього Кушніра.

Голиця, за припущеннями джерела, розглядає можливість участі у виборах Ради по мажоритарному округу у Бахмачі Чернігівської області.

Як відомо, 6 квітня наглядова рада ХК "Київміськбуд" вирішила призначити Кушніра членом правління.

Раніше Кушнір обіймав посаду заступника міністра оборони. Він не володіє часткою в статутному фонді підприємства.

Голиця займає посаду президента ХК з 6 жовтня 2010 року.

ХК "Київміськбуд" створена на базі майна державної комунальної будівельної корпорації "Київміськбуд" в 1994 році шляхом об'єднання в її статутному капіталі контрольних пакетів акцій 28 підприємств і інших активів.

До ХК "Київміськбуд" входять 97 компаній, які працюють на будівельному ринку і ринку будівельних матеріалів, в числі яких 6 дочірніх підприємств, 40 відкритих акціонерних товариств та 51 асоційована компанія.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!