Міністерство Тігіпка ініціювало перевірку після статті про невиплату "дитячих" грошей

Вівторок, 13 березня 2012, 19:31

Допомога при народженні дитини надається одному з батьків дитини, опікуну, які постійно проживають разом з дитиною.

Такий коментар до статті "Економічної правди" "Янукович економить на дітях, щоб перемогти на виборах" надав Департамент державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики.

Нагадаємо, "Економічна правда" писала про те, що соціальні служби масово відмовляють в отриманні грошей з бюджету, бо напередодні виборів, влада зацікавлена забрати якомога більше грошей у тих людей, які не є потенційним електоратом Партії регіонів.

За збігом обставин, журналіст "ЕП" став однією з жертв нової соціальної політики діючої влади, отримавши відмову в соціальній виплаті на народження другої дитини.

Відмова оформлена одним листом, формулювання абстрактне, причина відмови - розпливчаста: "немає можливості скласти акт ...."

Для призначення допомоги при народженні дитини, зазначено в повідомленні міністерства, органу праці та соціального захисту населення за умови пред'явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, подаються такі документи:

     1) заява одного з батьків (опікуна), що складається за формою, затвердженою Мінпраці;

     2) копія свідоцтва про народження дитини;

     3) витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження дитини для виплати допомоги у зв'язку з народженням дитини, виданий відділом реєстрації актів цивільного стану, або довідка для призначення допомоги при народженні дитини, видана виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) рад.  

"Особи, що звертаються за призначенням допомоги при народженні другої дитини або наступних дітей, подають також довідку про склад сім'ї та копію свідоцтва про народження кожної дитини, яка враховується при визначенні розміру допомоги", - говориться в повідомленні.

"Міністерством ініційовано перевірку діяльності Управління праці та соціального захисту населення Дарницької районної в м. Києві держадміністрації щодо своєчасності призначення допомоги при народженні дитини", - наголошує Департамент державної соціальної допомоги.

За результатами службового розслідування буде прийнято рішення щодо відповідальності посадових осіб.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!