Свідоцтво платника єдиного податку буде безстроковим

П'ятниця, 13 січня 2012, 09:23

Свідоцтво платника єдиного податку, яке раніше потребувало щорічного переоформлення, тепер буде видаватися безстроково і, як і раніше безкоштовно, протягом 10 календарних днів після подачі заяви.

Про це повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ" із посиланням на прес-службу Міністерства фінансів.

У Мінфіні пояснюють, що в поданні щорічної заяви про обрання спрощеної системи оподаткування до 16 грудня 2011 року необхідності не було.

Оскільки законом "Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності" визначено особливі правила, за якими з 1 січня 2012 року реалізується бажання стати платником єдиного податку, - подається заява не пізніше 25 січня 2012 року.

Крім того в Мінфіні зазначають, що згідно п.п. "Г" п. 5 Прикінцевих положень цього закону, якщо підприємство (як юридична, так і фізична особа-підприємець) вирішить стати платником єдиного податку з 1 січня 2012 року, незалежно від того, на якій системі оподаткування воно було в 2011 році, воно може це зробити, подавши відповідну заяву не пізніше 25 січня 2012 року.

Також суб'єкти господарювання, які в 2011 році працювали на єдиному податку або на фіксованому патенті і мають на руках свідоцтво платника єдиного податку або патент про сплату фіксованого податку, зможуть замінити свої нинішні документи на нове свідоцтво платника єдиного податку протягом півроку - не пізніше 1 червня 2012 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!