Команда Черновецького продала амбулаторію в центрі Києва

Субота, 26 листопада 2011, 11:00

Амбулаторію на вулиці Трьохсвятительській, що поряд з Хрещатиком, вже списали з рахунків: її відключили від опалення та води, медперсонал методом батога і пряника виманили з робочих кабінетів, майно вивезли.

Маєток на Трьохсвятительській давно привертав увагу не лише любителів київської старовини - молода команда мера, виставляючи його на продаж, напевно, врахувала його історичну і культурну цінність, забувши про те, що відчужувати об'єкти охорони здоров'я, згідно з чинним законодавством, заборонено, пише DT.UA.

"Маєток розбили на 4 окремих будівлі і продали, про що свідчать відповідні документи, - говорить Тетяна Шевчук, член Комітету із захисту амбулаторії від корупціонерів. - Ми звернулися в прокуратуру - за таке порушення закону чиновникам світить кримінальна стаття".

У Києві триває перерозподіл комунальної власності, влада готується розпродати решту, переконана Шевчук. У цьому, за її словами, чиновникам допомагає нескінченне перейменування районів і перенесення їх меж.

"Ми були Ленінським, Старо­київським, Печерським районом, а тепер живемо в Шевченківсь­кому. У каламутній воді чудово ловиться рибка: приймає рішення одна райрада, змінює його інша, кінців не знайти. З медициною стали творити "дива", коли замість відділів охорони здоров’я, які були в кожному райо­ні, організували три територіально-медичні об’єднання – ТМО".

"Ні для кого не секрет, що молода команда спрямовувала фінансові потоки в одні руки, нагромаджуючи при цьому борги медустанов. ТМО не перераховували гроші за енергоносії, чудово усвідомлюючи, що в будь-який момент об’єкт можна відключити від тепла та електро­енергії, а потім - закрити і продати".

"Тепер у всьому обвинувачують амбулаторію - не платила! Ми хочемо розібратися, чому компанія "Київенерго" не висунула претензій до ТМО у процесі ліквідації? Про борги ж знали всі. Орендну плату для медустанов затверджено суто символічну - одна гривня. А нам пишуть, що амбулаторія буцімто заборгувала за оренду 95 тис гривень. Перш ніж таке вигадувати, хоч би подумали, скільки ж років має збігти, щоб накопичилися такі борги".

"Ми шукали фірму, яка купила будинок, але за вказаною адресою нікого не знайшли. Тому не можемо укласти договори, щоб вирішити питання з подачею тепла і води, - розповідає головний лікар ЦРП Шевченківського району Геннадій Бодарецький. - Я прийшов працювати головним лікарем у минулому році, коли будинок уже кілька разів було перепродано. Що тепер я можу зробити?"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!