Казахська авіакомпанія хоче придбати літаки Ан-148

П'ятниця, 25 листопада 2011, 17:34

Казахська авіакомпанія Berkut Air зацікавлена в придбанні регіональних реактивних літаків нового покоління Ан-148.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДП "Антонов", передає УНІАН.

Представники казахської сторони детально ознайомилися з характеристиками літака, а також з результатами першого етапу його експлуатації.

Як повідомив генеральний конструктор ДП "Антонов" Дмитро Ківа, "на сьогодні на регіональних внутрішніх маршрутах України і Росії, а також міжнародних авіатрасах працюють 11 літаків Ан-148. Вони вже перевезли близько 650 000 пасажирів, їх наліт становить 31 000 годин, а в серпні 2011 року місячний наліт одного з Ан-148 авіакомпанії "Росія" досяг 400 годин".

Заступник міністра транспорту і комунікацій Казахстану Єркин ДЮСЕМБАЄВ наголосив на широких перспективах застосування Ан-148 і його варіантів в умовах країни.

Заступник міністра транспорту і комунікацій Казахстану Єркин Дюсембаєв відзначив високу важливість розвитку авіапрому країни, зокрема у співпраці з підприємствами України.

Нагадаємо, що Ан-148 – регіональний близькомагістральний літак, розрахований на комфортне перевезення 68 пасажирів.

Дальність польоту становить 3,5 тис км, крейсерська швидкість – 800-870 км/годину.

Особливістю цього типу повітряних суден є високе розташування двигунів, що дає змогу літаку здійснювати злітання і посадки навіть на аеродромах з низькою якістю покриття.

Сучасне бортове устаткування робить можливим посадку машини в складних метеорологічних і нічних умовах.

Літак спроектований київським ДП "Антонов", у програмі виробництва задіяні серійний завод "Антонов" в Україні і "Воронезьке акціонерне літакобудівне товариство" в Росії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!