Азаров поскаржився блогерам, що пільговики з'їдять бюджет

Вівторок, 4 жовтня 2011, 15:46

Якщо в Україні будуть виконані всі рішення судів щодо обов'язковості виплат пільговикам матеріальної допомоги, в країні "буде дефіцит більший ніж у Греції".

Про це глава уряду заявив в ході зустрічі з блогерами, повідомляють "Комментарии".

"Характерна реакція на законопроект, внесений до парламенту - про те, що будь-які виплати можуть здійснюватися тільки в межах бюджету. У держави немає іншого джерела, окрім бюджету. Але як тоді бути з рішеннями судів? Якщо виконувати всі рішення судів, у нас буде дефіцит більший ніж у Греції. Чи треба комусь пояснювати, що ця доля - незавидна", - зазначив Азаров.

Верховна рада прийняла за основу урядовий законопроект № 9127, що пропонує скасувати законодавче визначення переліку та обсягу пільг для ряду категорій населення і передати ці повноваження Кабінету міністрів.

Близько 10 тисяч противників цього документа зібралися під стінами парламенту з вимогою не приймати закон.

У ході переговорів протестуючі, депутати і уряд домовилися створити робочу групу, яка розгляне можливість внесення змін до згаданий документ.

30 вересня прем'єр-міністр Азаров від імені Кабінету міністрів підписав меморандуми з представниками всеукраїнських громадських організацій афганців та чорнобильців щодо врегулювання питань соціального захисту цих категорій громадян.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!