Податкова почистить регіони, щоб позбавитись від корупції

П'ятниця, 14 жовтня 2011, 19:39

Регіони очікує значна ротація кадрів, а особлива увага приділятиметься керівному складу ДПА у місті Києві.

Про це заявив Голова ДПС Віталій Захарченко, передає прес-служба Податкової.

За його словами, масштабна реорганізація регіональних органів податкової служби розпочалася відповідно до постанови уряду.

Першими під реформування потрапили 11 регіонів - ДПА у Донецькій, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Херсонській, Хмельницькій, Чернівецькій областях та ДПА у Києві.

"Територіальні органи очікують певні зміни у кадровому складі. В регіонах податківці безпосередньо спілкуються з платниками податків, тому роботі кожного працівника приділятиметься значна увага. Перш за все, оцінюватиметься фаховий рівень та особистісні якості працівника", - зазначив Захарченко.

На думку податківця, такий підхід має стати на заваді корупційним проявам в податковій службі. Адже сьогодні почастішали випадки, коли в передчутті змін деякі з посадовців намагаються використати свою посаду для збагачення.

Так, лише за 9 місяців 2010 року з органів ДПС звільнено 186 осіб. Загалом, з початку поточного року правоохоронними органами порушено 198 кримінальних справ стосовно працівників органів ДПС, за фактами хабарництва – 54 кримінальні справи.

"Ми розуміємо, що процес боротьби з корупцією буде нелегким, але перші кроки вже зроблено - розпочато реорганізацію служби на місцях, проводиться серйозна ротація кадрів, більш жорсткими стали вимоги до наших фахівців", - сказав чиновник.

"У той же час проводиться удосконалення адміністрування податків у напрямі зменшення впливу людського фактору, що, відповідно, усуне умови для проявів корупції", - підсумував Захарченко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!