Іванющенко не вважає "7-кілометр" бізнесом

Вівторок, 6 вересня 2011, 13:08

"Регіонал" Юрій Іванющенко на відкритті 9-ї сесії Верховної ради заявив, що для нього найбільший ринок під Одесою "7-й кілометр" не є повноцінним бізнесом.

Відразу після того, як спікер Володимир Литвин закрив офіційну частину засідання Ради, Іванющенко попрямував до парламентської курилки, пише "Дело".

Його тут же оточили кілька журналістів.

Відповідаючи на питання, яким бізнесом він володіє, Іванющенко заявив, що вагонобудівним.

"А 7-й кілометр?" - запитали "регіонала" журналісти.

"А хіба це бізнес?" - відповів Іванющенко.

"А ви зустрічалися з керівником МАГАТЕ?", - запитали журналісти.

На що він відповів: "Зустрічався". І не став більше розвивати цю тему.

"Чи цікавитеся електростанціями?", - поставили запитання журналісти.

"Трошки", - відповів він.

Окрім того Іванющенко став заперечувати свій зв'язок зі скандальною компанією "ХлебІнвестбуд".

Після курилки Іванющенко вирушив до кулуарів ВР, проте його оточили близько 30 журналістів і не давали йому спокійно пересуватися по залі.

Йому довелося продовжувати коротко відповідати на питання про відпочинок у Монако, членські внески до Партії регіонів...

Як повідомляє "Українська правда", депутат відкинув твердження про свою надзвичайну впливовість. "На що я впливаю? Я впливаю тільки на свою родину", - сказав депутат.

Іванющенко також відкинув, що має спільний бізнес із сином Віктора Януковича Олександром: "У мене взагалі жодного спільного бізнесу з сином президента немає".

На запитання, що відноситься до його бізнесу, депутат назвав підприємство "Азовмаш".

Пізніше він також визнав, що має інтерес у фірмі, яка орендує аеропорт "Жуляни". "Київ повинен мати нормальний аеропорт", - зазначив Іванющенко.

Він також відкинув чутки про намір придбати футбольний клуб "Динамо" (Київ): "Це неправда. Навіть розмов таких не було", - сказав він.

Депутат визнав, що мав проблеми із в'їздом на територію США, оскільки багато років тому для отримання візи звернувся до фірми, яка, за словами Іванющенка, "допустила помилку в анкеті".

"Вони сказали, що я працював якимсь заступником міністра", - зазначив Іванющенко.

На запитання, чи подобається йому те, що відбувається в Україні, і чи треба поводитися більш жорстко, Іванющенко відповів: "Жорсткіше вже не можна".

Більше детально про свої погляди Іванющенко пообіцяв розповісти в інтерв'ю "Українській правді", домовленість про яке була досягнута у Верховній Раді.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!