Банк Коломойського заблокував платежі "МММ-2011"

Середа, 28 вересня 2011, 09:02

Приватбанк обіцяє блокувати онлайн-платежі учасників так званої "Фінансової соцмережі МММ-2011".

Про це йдеться в повідомленні прес-служби фінустанови.

В банку переконані, що діяльність "МММ-2011" має ознаки фінансової піраміди.

Згідно з повідомленням, всі платежі за рахунками і картками, відкритим в Приватбанку для проведення операцій в системі "МММ-2011", будуть ідентифікуватися банком як підозрілі і блокуватися.

"Подальші операції за такими рахунками і картками будуть проводитися після документального підтвердження власником рахунку правомірності своїх дій", - наголошує банк.

Приватбанк закликав колег-банкірів також блокувати такі платежі.

Раніше, коментуючи заяву прем'єра Миколи Азарова, засновник фінансової піраміди Сергій Мавроді заявив, що "МММ-2011" немає юридичної особи та банківського рахунку.

"У "МММ" немає юрособи: немає офісу, банківського рахунку. Люди просто переводять гроші один одному без жодних умов, гарантій і обіцянок. Жодних ліцензій для цього не потрібно. Вам що потрібна ліцензія, щоб дати своїй дитині гроші на морозиво?" - сказав Мавроді.

Перевірок прокуратури він не боїться, мовляв, перевіряти нічого, але запевняє, що вкладники зможуть забрати свої гроші, коли захочуть.

Раніше Азаров обіцяв перевірити підстави діяльності компанії "МММ-2011".

Проект пов'язують із російським бізнесменом Сергієм Мавроді - засновником фінансової піраміди "МММ" (1989 рік).

В 2003 році Мавроді, заарештованого і потім засудженого за шахрайство у великих розмірах, засудили до 4,5 років в'язниці. З 22 травня 2007 року він на волі.

Приватбанк заснований в 1992 році. Він є найбільшим банком в Україні, займаючи 13% ринку за величиною сукупних активів і 22% за роздрібними депозитами.

Співвласники Приватбанку Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов на початку червня зменшили свої частки в статутному фонді банку з 49,15% до 45,1% і з 48,99% до 44,99% відповідно.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!